Kancelaria Radców Prawnych Mroczek & Partnerzy | Kancelaria
15831
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15831,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.1.1,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Poznajmy się

PARTNER

Kancelaria Mroczek & Partnerzy, to doświadczony partner w zakresie usług prawnych. Jesteśmy obecni na rynku od lutego 2005 roku i przez cały ten okres zapewniamy naszym Klientom kompleksowe wsparcie w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i gospodarczego. Nieustannie podnosimy poprzeczkę w świadczeniu usług, zgodnie ze standardami międzynarodowymi.

 

ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych radców prawnych i adwokatów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do podmiotów prawa handlowego, jak i osób fizycznych. W szczególności specjalizujemy się w obsłudze firm rodzinnych oraz mikro i małych przedsiębiorców.

 

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z prawnikami z różnych dziedzin prawa i z wyspecjalizowanymi partnerami biznesowymi, takimi jak doradcy podatkowi, audytorzy, księgowi, mediatorzy, nadzorcy restrukturyzacyjni oraz biegli rzeczoznawcy. Możemy w efekcie zagwarantować naszym Klientom kompleksowe wsparcie w każdej dziedzinie.

 

DOŚWIADCZENIE

Nasza kancelaria wyróżnia się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale też doskonałą organizacją pracy. Potrafimy dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, dzięki czemu otaczamy go kompleksową opieką i oferujemy mu najwłaściwsze porady prawne.

 

ROZWÓJ

Nieustannie dbamy o rozwój naszego zespołu. Śledzimy nowe trendy i zmiany w prawie, wprowadzamy nowoczesne technologie w zakresie komunikacji i organizacji pracy. Pozwala nam to zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom profesjonalizmu i innowacyjności w świadczeniu usług prawnych.

 

ZESPOŁEM KANCELARII ZARZĄDZAJĄ:
mec. Krystian Mroczek L, mec. Radosław Nosowski L, mec. Edyta Konarska

 

Kliknij, by dowiedzieć się, jak możemy Cię wesprzeć >>>