Kancelaria Radców Prawnych Mroczek & Partnerzy | O nas
15342
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15342,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.1.1,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

O nas

O nas

Kancelaria rozpoczęła działalność w 2005 roku. Nasze usługi cechuje wypracowany w praktyce system wartości, które stanowią fundament relacji z Klientami. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm rodzinnych, mikro i małych przedsiębiorców. Nie ograniczamy się tylko do świadczenia usług prawniczych, lecz wykraczamy poza tę tradycyjną rolę, aby jak najlepiej służyć naszym Klientom.

Zatrudniamy lub na stale współpracujemy z prawnikami wykwalifikowanymi w różnych dziedzinach prawa.  Wsparciem służą  nam także wyspecjalizowani partnerzy biznesowi z zakresu doradztwa podatkowego, audytu i księgowości, mediatorzy, nadzorcy restrukturyzacyjni czy biegli rzeczoznawcy, co pozwala nam oferować wysokiej jakości obsługę prawną firm.

Nabyte doświadczenie przekładamy na jakość obsługi Klientów. Dzięki szerokiej wiedzy i dobrej organizacji potrafimy zapewnić kompleksową opiekę i porady prawne, przy dostosowaniu zasad współpracy do lokalnych warunków rynkowych i potrzeb Klienta.